Ubytování v pravé roubené chaloupce v šumavském Podlesí pod Javorníkem


Ložnice 1

Pokojík je určen pro čtyři dospělé osoby nebo pro rodinu s dětmi (dva dospělí a tři děti)

Ložnice 2

Pokojík je určen pro dvě až tři dospělé osoby nebo rodinu s dětmi ( dva dospělí a 1 dítě)

Finská sauna

K dispozici je Vám finská sauna kdykoliv k použití, připravíme Vám i vonné olejíčky na relaxaci po celodenním sportování

Společenská místnost, WC, koupelna

Pro oba pokoje je k dispozici společenská místnost s kuchyňkou, lednice, elektrická trouba a plotýnky na vaření, mikrovlnná trouba, sušič na boty, varná konvice a mnoho dalšího

                                                      MOŽNOSTI  UBYTOVÁNÍ 

Pronájem celého domečku

Protože jsme chtěli pro Vás zpříjemnit celý pobyt a protože je dnes spíše trendem si užít pohody intimna a soukromí, rozhodli jsme se, že domeček budeme pronajímat jako celek, tzn.  že zde budete  pouze sami, pokud si pronajmete chaloupku jen sami ve dvou nebo i sám člověk, který se chce ponořit do své samoty a rozjímat nad svým životem, nikdy nebudete rušeni dalšími hosty. Domeček k pronájmu, i když je jako součást privátní části chalupy, je zcela s vlastním vchodem. K dispozici jsou hostům  -  společenská místnost s kuchyňkou, sociální zařízení v podobě koupelny se sprchovým koutem a samostatného WC, finská sauna z jemného lipového dřeva a venkovní prostory na zahradě.

Časové využití 

Preferujeme týdenní turnusy ubytování, zejména v období jarních prázdnin, speciální je období vánočních svátků, Velikonoc, Silvestra a letní období. Nicméně Vám vyjdeme vstříc i s víkendovými pobyty dle obsazenosti domečku, a to po celý rok, nicméně pobyt musí být vždy minimálně na dvě noci.

...už od 21.ledna 2019

Chceme Vám říci, že jsme pro Vás připravili domeček s láskou a péčí tak, aby jste si ji zamilovali. Vše jsme pro Vás budovali po dobu roku 2018 a chtěli bychom, abyste se u nás cítili dobře, komfortně, našli u nás vše, co potřebujete a také, abyste domeček  nechali takový i pro další hosty, kteří přijedou po Vás. Za to Vám předem děkujeme.

…...a co více pro Vás můžeme udělat?

Venkovní zařízení

K vašemu užívání je i venkovní posezení, parkování pro dvě vozidla, možnost využití venkovního grilu a malé udírny. Na Vaši žádost zajistíme i dřevěné uhlí či dřevo na grilování. V zimě Vám půjčíme i sněžnice či nějakou hezkou knížku na čtení, šipky na házení a v létě si poležíte jen tak na lehátku a budete sledovat bílá oblaka nad Vámi či v noci oblohu plnou hvězd.


Lyže, běžky, kola, koupání, houbaření, historie, nádherná příroda

To vše najdete v našem okolí. Šumavské Podlesí v kraji pod Javorníkem pro Vás nabízí spoustu možností vyžití v každém ročním období. Ať už jste vášnivými lyžaři, běžkaři, milujete cyklistiku či koupání v přírodním koupališti, nebo na podzim vyrazíte na houby. To vše je Vám k dispozici fakticky hned za humny. Ať již sjezdovky na Zadově, bílá stopa na Churáňově, Kvildě, přírodní koupaliště na Rohanově, vodní mlýn v Hoslovicích či majestátný hrad Kašperk a na hříbky můžete vyrazit u nás v lese za chalupou. Neváhejte se nás zeptat, a my Vám rádi poradíme, a připravíme s Vámi možné aktivity, které budou vhodné pro každého.

Relax

Na zahradě můžete relaxovat, udělat si mátový, levandulový či šalvějový čaj. Natrhat si bylinku do salátu či na maso na gril. Zeptejte se nás, a my Vám řekneme, která bylinka je která:-)

Další vybavení domečku

K využití je Vám celá kuchyně, kde je k dispozici lednice s mrazničkou, indukční dvouplotýnková deska, pečící elektrická pánev, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, kávovar na kapsle Dolce Gusto, příbory, kuchyňské vybavení včetně hrnců, pánvičky, nádobí a skleniček. K posezení je k dispozici i dětská stolička na krmení. K dispozici budete mít i základní suroviny jako olej, cukr, sůl a pepř. Samozřejmostí je saponát na mytí nádobí, houbičky na mytí a utěrky. V koupelně máte k dispizici osušky a  saunové ručníky, fén na vlasy a olejíčky do sauny. V pokojích je k dispozici ložní prádlo. Stačí přivézt jen sebe:-)


CENÍK UBYTOVÁNÍ

- možnost pronájmu celého domečku v běžné sezoně na minimálně dvě noci, v ostatní minimálně na pět dní ( možnost individuálni dohody dle obsazenosti)

- maximální kapacita domečku je 7 dospělých osob


  SEZONA A CENÍK

  •                                 běžná sezóna - cena za pronájem celého domečku       - 2.600,- Kč/noc
  • 02.01. - 16.03.            zimní sezona - cena za pronájem celého domečku -      - 2.900,- Kč/noc
  • 31.01. - 16.03.2025     jarní prázdniny - cena za pronájem celého domečku     - 2.900,- Kč/noc
  • 16.04. - 21.04.2025    velikonoce - cena za pronájem celého domečku            - 2.900,-Kč/noc
  • 01.07. - 31.08.            letní sezona - cena za pronájem celého domečku          - 2.900,- Kč/noc
  • 15.12. - 28.12. 2024    Vánoce -  cena za pronájem celého domečku                  - 2.900,- Kč/noc
  • 29.12. - 01.01.2025     Silvestr - cena za pronájem celého domečku                  - 4.000,- Kč/noc


CENY JSOU VČETNĚ DPH V ZÁKONNÉ VÝŠI

CENY SE POČÍTAJÍ ZA CELÝ OBJEKT BEZ OHLEDU NA POČET OSOB

K DISPOZICI JSOU DVĚ LOŽNICE, SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST S KUCHYŇSKÝM KOUTEM

MAXIMÁLNÍ KAPACITA CHALUPY JE 7 DOSPĚLÝCH OSOB

Služby poskytované s ubytováním

Sauna

Použití sauny je zahrnuto v ceně pobytu

Energie

Energie spotřebovaná v době pobytu je součástí ceny pobytu

Kauce

V případě pronájmu celé chaloupky na týden pobytu se hradí vratná kauce ve výši 3.000,- Kč